Sponsorzy

Głównym sponsorem Klubu jest Wójt Gminy Sierakowice, podstawowa działalność jest prowadzona w oparciu o dotację pozyskiwaną z Samorządu Sierakowice. Drugim strategicznym sponsorem jest Starostwo Powiatowe w Kartuzach. W tym roku otrzymamy również znaczące wsparcie z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa za pośrednictwem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Nieoceniona jest też pomoc finansowa i techniczna, jaką uzyskujemy od Państwa Sawko, właścicieli Firmy OCEAN SAILS z Kamienicy Królewskiej.

Jest wiele osób w naszym środowisku, żeglarzy i sympatyków żeglarstwa, które wspierają Klub finansowo i pracą społeczną jako wolontariusze. Wszystkim Sponsorom serdecznie dziękujemy i zapraszamy na przystań w Kamienicy Królewskiej, tak abyśmy razem mogli czerpać przyjemność z uprawiania tej pięknej dyscypliny sportu.